Lego Super Heroes Starcie superbohaterów 76051

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5702015597647
  • Producent: Lego
  • Kod producenta: 76051
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 379,99 zł
  • Niedostępny
Zainscenizuj wielką bitwę na lotnisku! Do dyspozycji masz wieżę kontroli ruchu lotniczego z 2 funkcjami eksplozji i wózek bagażowy z wybuchającą przyczepką. Rozłóż skrzydła dwuosobowego Quinjeta i wzbij się w powietrze, a potem otwórz tylny luk i zrzuć linę, by Kapitan Ameryka mógł zabrać się razem z tobą. Później jednym ruchem przełącznika uwolnij ukryte wyrzutnie klocków.
Zestaw zawiera 6 minifigurek: Kapitan Ameryka, Zimowy Żołnierz, Szkarłatna Wiedźma, Iron Man, War Machine i Agent 13, a także mikrofigurka Ant-Mana i figurka Giant Mana do zbudowania.
W wieży kontroli ruchu lotniczego znajduje się pomieszczenie kontroli wzrokowej z obrotowym fotelem. Na dolnej kondygnacji znajduje się otwierany z boku pokój z funkcję eksplozji pudeł, którą włącza się, przepychając mikrofigurkę Ant-Mana przez dziurkę w ścianie. Jest tam również ogrodzenie. Górna kondygnacjazawiera pomieszczenie biurowe z ekranem komputera, otwieranymi szafkami i funkcją wybuchających ścian.
Quinjet ma przełącznik odkrywający schowane pod nim wyrzutnie. Quinjet ma także otwierany podwójny kokpit, skrzydła rozkładane podczas startu i lądowania i otwierany tylny luk z wysuwaną liną, której może się złapać minifigurka.
Uruchom funkcję wybuchu w przyczepce wózka bagażowego, a 3 walizki dosłowne wylecą w powietrze!
Figurka Giant Mana ma ruchome ramiona, nogi i głowę. Potrafi nawet podnieść minifigurkę!
W zestawie znajdziesz broń: pistolet Zimowego Żołnierza oraz naramienny miotacz War Machine i pałkę.
Akcesoria: tarcza Kapitana Ameryki, klocki mocy Szkarłatnej Wiedźmy, i element zasilający Iron Mana.
Do zestawu dołączony jest także komiks!
Wymiary wieży kontrolnej: ok. 27 cm wysokości, 23 cm szerokości i 8 cm grubości.
Wymiary Quinjeta: ok. 9 cm wysokości, 20 cm długości i 31 cm szerokości w trybie lotu lub 19 cm szerokości w trybie lądowania.
Wymiary wózka bagażowego: ok. 4 cm wysokości, 16 cm długości i 3 cm szerokości.
Figurka Giant Mana ma ok. 14 cm wysokości.