Lego Nexo Wulkaniczna kryjówka Jestro 70323

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5702015591553
  • Producent: Lego
  • Kod producenta: 70323
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 579,99 zł
  • Niedostępny
Wyślij futurystycznych rycerzy z misją zdobycia księgi zaklęć, którą Jestro ukrył w swoim wulkanicznym gnieździe. Roi się tam od niebezpieczeństw, takich jak zapadnia, wirująca lawowa paszcza czy ruchoma piła w klatce schodowej. Znajdziesz tam także odłączany tron, bibliotekę ze ścianą, którą można wysadzić, a także celę więzienną z wysuwaną ścianą. Po obróceniu gniazda zobaczysz kwatery mieszkalne z sypialnią, łazienką, kuchnią, więzieniem i magazynem broni. W zestawie znajdziesz także Maczugolot Macy'ego, odrzutowego wierzchowca dla Axla oraz 6 tarcz do zeskanowania.
Zestaw zawiera 10 minifigurek: Jestro, bibliotekarz, Lavaria, 2 Popielnych Wojowników, 2 biegaczy, Axl, Macy Halbert i Lance Richmond.
W zestawie znajdziesz wulkaniczne gniazdo Jestro, Maczugolot Macy'ego oraz odrzutowego wierzchowca Axla.
Wulkaniczne gniazdo ma odłączany tron, miotacz dysków w specjalnym mocowaniu, pułapkę skrywającą wirującą lawową paszczę, klatkę schodową z piłą, która zatrzymuje rycerzy na schodach, bibliotekę z 2 księgami zaklęć, celę z zapadającą się ścianą, magazyn broni, skarbiec, sypialnię z łóżkiem, łazienkę z wanną, a także kuchnię z kurczakiem i bananem.
Maczugolot ma miotacz kulek i 2 wyrzutnie pocisków.
Aktywuj pułapkę w wulkanicznym gnieździe, a potem obróć rączkę, tak aby ofiara wpadła prosto w wirującą lawową paszczę.
Zatrzymaj rycerzy wspinających się przez klatkę schodową! Zakręć zębatką, a ostrze piły zacznie się obracać.
Pociągnij za dźwignię w celi i przewróć ścianę.
Wystrzel z miotacza kulek i wyrzutni pocisków w Maczugolocie Macy'ego i postaraj się trafić w element o kształcie tarczy, który znajduje się w bibliotece, aby włączyć funkcję eksplozji. Gotowe? ?Łap księgi i w nogi!
W zestawie jest także Księga Zniszczenia i Księga Zemsty.
Zestaw zawiera broń: 2 magiczne różdżki Jestro, topór Axla, fotonową maczugę Macy'ego, lancę NEXO Lance'a, 2 włócznie Popielnych Wojowników, 2 miecze Lavarii, topór biegacza, miecz oraz 2 sztuki broni do zbudowania umieszczone w zbrojowni.
Dostępne akcesoria to hełm i tarcza Axla, hełm, tarcza i zbroja NEXO Macy'ego, hełm, tarcza i zbroja NEXO Lance'a, a także szczur, żaba, kurczak, pająk, banan, 2 złote kielichy i kocioł.
Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat.
Pobierz darmową aplikację LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0 na smartfon lub tablet. Zanim połączysz się z Internetem, spytaj o zgodę rodziców lub opiekunów.
Zeskanuj tarcze dla każdej z 6 mocy NEXO (Błyskowe działo, Tornado ognia, Ściana, Bananowa bomba, Dżunglowy smok i Powietrzny wir),aby zyskać dodatkowe możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™!
Swoje ulubione postacie NEXO KNIGHTS™ znajdziesz na kanale Cartoon Network.
Wymiary wulkanicznego gniazda Jestro: ok. 33 cm wysokości, 41 cm szerokości i 28 cm głębokości.
Wymiary Maczugolotu Macy'ego: ok. 12 cm wysokości, 17 cm długości i 12 cm szerokości.
Odrzutowy wierzchowiec Axla ma ok. 4 cm wysokości, 9 cm długości i 5 cm szerokości.