Lego Duplo Wielka Budowa 10813

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5702015599405
  • Producent: Lego
  • Kod producenta: 10813
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 259,99 zł
  • Niedostępny
Mali budowniczowie od razu pokochają 3 modele maszyn do złożenia. Zanim wysypiesz nowe materiały z ciężarówki, oczyści plac budowy za pomocą buldożera na gąsienicach. Potem unieś klocki za pomocą dźwigu wyposażonego w ruchome ramię i chwytak i postaw budynek. Klocki LEGO® DUPLO® są specjalnie projektowane tak, by były bezpieczne dla małych rączek. W zestawie 3 figurki robotników budowlanych DUPLO, które zachęcą do wymyślania mnóstwa historii z podziałem na role.
W zestawie 3 figurki robotników budowlanych LEGO® DUPLO® z kaskami.
Zawiera buldożer na gąsienicach, ciężarówkę z funkcją wywrotki oraz dźwig z obrotową kabiną, ruchomym ramieniem i działającym chwytakiem. Do tego mnóstwo dodatkowych klocków, więc nie ma szans na nudę.
Pomóż dziecku zbudować model i pokaż, jak działa specjalny, ruchomy system ramienia dźwigu — zabawa w kopanie i zbieranie może trwać cały dzień.
Wśród akcesoriów znajdziesz młot pneumatyczny, słupki drogowe i taczki.
W zestawie także klocki ukształtowane jak ceglana ściana oraz specjalne klocki z rysunkiem pudełka na drugie śniadanie i instrumentów kontrolnych ciężarówki.
Małym dzieciom przypadnie do gustu możliwość spędzenia całego dnia na wymyślaniu historyjek, które rozgrywają się na placu budowy.
3 pojazdy można składać i przerabiać na wiele różnych sposobów.
Plac budowy to dla dzieci idealne miejsce, by doskonalić umiejętności konstruktorskie.
Produkty LEGO® DUPLO® zostały zaprojektowane tak, by były bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek.
Wymiary buldożera: ok. 10 cm wysokości, 15 cm długości i 10 cm szerokości.
Wymiary ciężarówki: 12 cm wysokości, 23 cm długości i 7 cm szerokości.
Wymiary dźwigu: ok. 21 cm wysokości, 29 cm długości i 12 cm szerokości.
Połączenie z zestawami 10811 koparko-ładowarka oraz 10812 ciężarówka i koparka gąsienicowa pozwoli na jeszcze lepszą zabawę w kopanie i budowanie.