LEGO Duplo Dom rodzinny 10835

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5702015865623
  • Producent: Lego
  • Kod producenta: 10835
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 169,99 zł
  • Niedostępny
Zestaw Moje miasto LEGO® DUPLO® pozwala zbudować doskonale znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki z udziałem nowoczesnych figurek DUPLO. Łatwy do zbudowania dom stwarza nieograniczone możliwości zabawy. Dzięki niemu maluchy mogą ćwiczyć rozmaite czynności — od porannego wstawania, przez przygotowanie i jedzenie posiłków, po mycie samochodu. Dla Ciebie będzie to okazja do obserwowania, jak dzięki trzem figurkom DUPLO i scenariuszom z codziennego życia dzieci rozwijają w sobie umiejętności wcielania się w różne postacie.
W zestawie trzy figurki LEGO® DUPLO®: mama, tata i dziecko.
Zawiera trzypoziomowy, modułowy dom z kuchnią, w której znajduje się otwierany piekarnik, łazienką, w której jest toaleta, umywalka i otwierana szafką z lustrem, sypialnią z łóżkami, pokojem dziecinnym z otwieranymi oknami w jaskółkach, jadalnią na tarasie dachowym, wewnętrznymi półkami, otwieranymi drzwiami i samochodem.
W zestawie są też ułatwiające wymyślanie historyjek klocki z rysunkami lustra, papieru toaletowego, budzika, piekarnika i misia.
Zestaw zawiera akcesoria: garnek, talerz, bagietki, dzbanek, kubek, szczotkę i kwiaty.
Współczesne postacie, akcesoria i dekorowane klocki pomogą małym dzieciom utrwalić sposób wykonywania różnych domowych czynności i pozwolą odgrywać rozmaite scenki z codziennego życia.
Zabawny i łatwy do zbudowania dom rodzinny wspomaga rozwój zdolności budowania i stwarza dzieciom możliwości nieograniczonej zabawy.
Modułowa struktura zestawu pozwala składać go i przerabiać na wiele sposobów.
Zabawa w pomoc przy myciu samochodu lub pieczeniu bagietek w piekarniku da maluchom mnóstwo radości.
Produkty LEGO® DUPLO® zostały zaprojektowane tak, by były bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek.
Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 2-5 lat.
Wymiary domu: ok. 28 cm wysokości, 38 cm szerokości i 9 cm głębokości.
Wymiary samochodu: ok. 4 cm wysokości, 9 cm długości i 6 cm szerokości.
W serii Moje miasto znajdziesz szereg produktów tworzących kolekcję. Z ich pomocą dziecko nauczy się codziennych czynności, które będzie wykonywać w doskonale znanej scenerii LEGO® DUPLO®.