BESTWAY Rękawki dmuchane naramienne rybki, pływaczki 23cm x 15cm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 6942138915792
  • Producent:
  • Kod producenta: 32095
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 9,99 zł
  • Niedostępny
Bezpieczeństwo w wodzie to rzecz najważniejsza. Jeśli Twój maluch rozpoczyna przygodę z pływaniem i jest to jeden z pierwszych jego kontaktów z wodą, to doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się dmuchane rękawki. Są doskonałe dla dzieci, które nie czują się jeszcze w wodzie pewne, a pragną doskonalić swoje umiejętności.

Rękawki firmy BESTWAY są niezastąpione dla dzieci, które nie umieją jeszcze samodzielnie pływać, by mimo wszystko, również i one mogły bezpiecznie cieszyć się zabawą w wodzie podczas letnich upałów. Pozwolą nabrać odwagi i tym samym zapewnią dziecku bezpieczeństwo. Dzięki nim dziecko jest zawsze na powierzchni wody,przede wszystkim jego głowa.
Jest produktem sprawdzonym, zapewniającym bezpieczeństwo dzieci stawiających pierwsze kroki w nauce pływania.
Sprawią, że nauka pływania będzie kojarzyć się dziecku tylko z wspaniałą zabawą i frajdą!
Przeznaczone głównie dla dzieci między 3 a 6 rokiem życia.

Są koloru pomarańczowego z motywem głębinowych ryb i roślin. Jaskrawy kolor jest dodatkowym atutem, ponieważ dziecko jest bardzo widoczne z daleka. Są bardzo lekkie przez co dziecko nie czuje, że ma coś na ramionach, a jest bezpieczne. Nad górną częścią rękawków znajduje się kolorowa rybka. Dzięki fantastycznemu kształtowi i kolorach dzieci chętniej będą je zakładać

Wykonane z wysokiej jakości tworzywa PCV odpornego na przetarcia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Każdy z rękawków posiada dwie komory powietrza. Zostały one wyposażone w zawór, który nawet podczas przypadkowego otwarcia zapobiegnie wydostawniu się powietrza. Skonstruowane zostały tak, aby utrzymać małego pływaka nad powierzchnią wody, a w szczególności jego głowę!

Rękawki przeznaczone są tylko i wyłącznie w wodzie na głębokości pozwalającej dziecku wyczuć dno oraz pod opieką osoby dorosłej.