BESTWAY Kółko dmuchane dinozaur - 60cm x 53cm, krab 76cm x 53cm, wieloryb 60cm x 46cm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 6942138921960
  • Producent:
  • Kod producenta: 36112
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 9,00 zł
  • Niedostępny
Wakacje bez zabaw w wodzie to nudne wakacje.
Najpopularniejszą i najbezpieczniejszą formą pływania dziecka jest pływanie w kole więc za nie złap i pędź do wody. Dzieci zaopatrzone w dmuchane zabawki jeszcze chętniej wskakują do wody.

Koło zapewni frajdę, ale przede wszystkim bezpieczweństwo.
Ułatwi oswojenie się z wodą. Idealnie nadaje się do nauki pływania. Doskonale utrzymuje się na tafli wody, a konstrukcja pozwoli utrzymać należytą stabilność podczas przebywania w wodzie. Jest niezbędnym wyposażeniem każdego wypadu. Świetnie się sprawdzi nad morzem lub jeziorem. Zapewni wspaniałą zabawę i frajdę.

Koło jest ozdobione kolorową grafiką, które z pewnością przyciągnie wzrok i zainteresuje każde dziecko.
Jeżeli Twoje dziecko jest zwierzaków to radość z takiego akcesorium będzie podwójna. Swoim wyglądem przypomina śmiesznego zwierzaka. W zależności od kształtu ma pompowane szczypce, rogi, płetwy itd.
Jest lekkie i zajmuje mało miejsca, dziękj temu możesz je ze sobą wszędzie zabrać. Wystaczy nadmuchać i już nadaje się do użytku.

Występuje w 3 różnych kształtach:
* dinozaur - 60cm x 53cm,
* krab 76cm x 53cm,
* wieloryb 60cm x 46cm

Wykonane solidnie z wysokiej jakości tworzywa PCV odpornego na przetarcia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Wytrzyma najbardziej szalone zabawy w wodzie. Zostało wyposażone w zawór, który nawet podczas przypadkowego otwarcia zapobiegnie wydostawniu się powietrza.

Z ewentualnym uszkodzeniem poradzisz sobie szybko, dzięki dołączonej łatce naprawczej.

Dla dzieci w wieku od 3-6 lat.

Przeznaczone jest tylko i wyłącznie w wodzie na głębokości pozwalającej dziecku wyczuć dno oraz pod opieką osoby dorosłej.


Produkt dostępny w różnych kształtach - wybierany losowo.

Prosimy o zamieszczenie informacji o preferowanym wyborze koloru /ilub wzoru w polu "Uwagi" w formularzu zamówienia.

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Sklep www.heyandplay.pl nie gwarantuje dostępności produktu w przedstawionym kolorze/szacie graficznej.