Upominek do 50 złotych – czyli Mikołajki 2018

13-11-2017

Grudzień to czas radości i prezentów. I nie mówimy tu wyłącznie o Świętach Bożego Narodzenia. Przecież całe upominkowe szaleństwo zaczyna się już 6 grudnia, kiedy to swój dzień obchodzi nikt inny jak Święty Mikołaj.

Początek ostatniego miesiąca roku to dla rodziców czas nieco problematyczny. W ich głowach pojawia się pytanie – co podarować swojemu dziecku z okazji Mikołajek? Nie może być to przecież prezent zbyt duży, ale dobrze by było, żeby jakiś jednak był. Jedno jest pewne – z myśleniem o odpowiednim upominku nie należy czekać do ostatniej chwili. Warto zastanowić się nad nim już teraz!

A pomysłów na upominek do 50 złotych może być naprawdę wiele. Wszystko tak naprawdę zależy od upodobań i zainteresowań naszych pociech. Dodatkowo na pomoc idzie nam wyszukiwarka zabawek Hey&Play, która pozwala na ustawienie minimalnej i maksymalnej ceny prezentu. A oto przykładowe propozycje:

 

Dla chłopca

1. Zestaw klocków LEGO

Nie jest tajemnicą, że chłopcy lubią budować i burzyć. Okazuje się, że do 50 złotych można bez problemu nabyć zestaw klocków LEGO o przeróżnych tematykach. W sklepie dostępne są nie tylko podstawowe warianty klocków, ale również kolekcje limitowane i licencjonowane – takie jak: Star Wars, Marvel Super Heroes czy Disney.

lego star wars xwing fighter 75125

 

2. Samochodziki

W cenie, która nas interesuje, możemy odnaleźć nie tylko pojedyncze samochody, ale również przeróżne zestawy kilku resoraków, estetycznie zapakowane w jednym pudełeczku. Do najpopularniejszych marek dostępnych w sklepie należą: Hot Wheels, Wader oraz Siku. Dzięki takiemu upominkowi nasz synek będzie miał co robić zimowymi popołudniami.

siku czerwony pickup z przyczepą

 

 

Dla dziewczynki

1. Lalka

A więc typowa zabawka dziewczęca. Mikołajki mogą być radosne dla dziewczynek, które „w swoich butach” znajdą zestawy z lalkami. A wybór jest naprawdę obszerny. Od popularnych i legendarnych już Lalek Barbie, aż po zdobywające uznanie lalki EnchanTimals. Warto rozejrzeć się wśród nich i wybrać tę najpiękniejszą.

lalka enchantimals sage skunk dyc75

 

2. Zestawy kreatywne 

Czyli ciekawy start dla uzdolnionych młodych projektantek. Okazuje się, że do 50 złotych możemy podarować naszej córeczce zestaw kreatywny Top Model, dzięki któremu mała będzie mogła rozwijać swoje zainteresowania modowe. Tego typu prezent na pewno wpłynie na rozwój wyobraźni naszej pociechy.

zestaw top model dress me up 7999d