Tomek i Przyjaciele – od 35 lat z dziećmi!

26-02-2018

Choć trudno w to uwierzyć – seria Tomek i Przyjaciele obchodzić będzie w przyszłym roku swoje 35-lecie! Na serialu wychowały się już co najmniej 3 pokolenia, a jego popularność nie słabnie. Nic więc dziwnego, że zabawki z serialu – a więc lokomotywy przedstawiające postaci – cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem. W związku z kolejnym dużym jubileuszem prezentujemy najciekawsze propozycje zestawów i wagoników Tomek i Przyjaciele dostępnych w naszym sklepie!

Pamiętają go nasi rodzice, pamiętamy my, a teraz poznają go nasze dzieci. Tomek jest lokomotywą, która towarzyszy telewizyjnym oraz kinowym widzom od ponad trzech dekad, a wciąż jest lubiany i chętnie oglądany. Okazuje się, że podobnie dużą uwagą cieszą się zabawki tworzone na podstawie tej niezwykłej serii. Dziś przyjrzymy się bliżej trzem ciekawym zestawom, które na pewno wzbudzą żywą reakcję wśród naszych pociech.

lokomotywa tomek dwm28

1. Tomek i Przygoda z Wężem

Kiedy otwarto Wężowy Tor w parku rozrywki na wyspie Sodor, uciekł prawdziwy wąż! Tomek postanowił go odnaleźć i zwrócić miejscowemu ZOO. Nasz maluch będzie miał do dyspozycji plastikową lokomotywę Tomka, duży składany tor-zjeżdżalnię z głową węża, oraz małego zielonego wężyka, którego wraz z Tomkiem będzie musiał odnaleźć. Frajda przy każdej przejażdżce tym niezwykłym torem jest gwarantowana!

2. Tomek ucieka przed rekinem

Kiedy helikopter Harold pomagał Tomkowi dostać się poza wyspę Sodor, lokomotywa niespodziewanie wypadła ze skrzyni do wody! Na szczęście Tomek potrafi szybko jeździć i udaje mu się uciec przed rozwścieczonym rekinem. Dużo zabawy w tym zestawie zapewni maluchom nie tylko „wodna” konstrukcja, ale również zabawkowy Tomek oraz… Harold! Przyjazny helikopter został dołączony do zestawu ku uciesze najmłodszych.

3. Tomek ucieka ze złomowiska

Kiedy Tomek, opuszczając wyspę Sodor, poznał złomowisko, jeszcze nie wiedział, ile zagrożeń może na nim czyhać. Teraz - bogatszy o tę wiedzę – musi uciekać! Czy uda mu się przejechać tory i przedostać się na drugą stronę przepaści? Jeśli mu pomożemy, to na pewno! Zestaw ucieszy każdego małego fana Tomka i Przyjaciół, który lubi zaskakujące zwroty akcji i nietypowe zabawkowe konstrukcje!

Sprawdź również inne pociągi zabawkowe i lokomotywy dostępne w naszym sklepie!

podwójna dostawa Tomka tor