Lalki z fantastycznych seriali – Monster High i Ever After High!

16-02-2018

Zaskakujące, niezwykłe, straszne i fantastyczne – takie właśnie są lalki, które powstały na podstawie dwóch popularnych seriali animowanych dla dzieci – Monster High oraz Ever After High. Ich idee i koncepcje są podobne. Wykonanie oraz estetyka pozostaje jednak nieco inna. Jakie są obie serie? Czas się przekonać!

Każde dziecko lubi oglądać kreskówki. Nasze pociechy tak bardzo zżywają się ze swoimi ulubionymi bohaterami bajek, że chcieliby mieć ich tylko dla siebie w domowym zaciszu. Z lalkami Monster High i Ever After High jest to możliwe!

nowa draculaura wampiskrzydła w pudełku

1. Monster High – odrobina grozy nikomu nie zaszkodzi!

Postacie Monster High zawładnęły sercami dziewczynek na całym świecie. Powstały one w 2007 roku, ale do sprzedaży dopuszczono je dopiero 3 lata później. Te amerykańskie lalki łączą w sobie elementy piękna, grozy i dziewczęcości. Występują w różnych odsłonach, zawsze przedstawiając hybrydy nastolatek ze strasznymi potworami znanymi z kultury. I tak można wśród nich odnaleźć lalkę-wilkołaka, wampira, mumii, meduzy, Frankensteina, ducha czy nawet zombie!

Każda mała fanka serialu Monster High na pewno będzie zachwycona lalką imitującą jej ulubioną postać. W sprzedaży dostępna jest zarówno Draculaura Wampiskrzydła, Frankie Stein czy Twyla, a także inne bohaterki animowanej serii!

 

2. Ever After High – przenieś się do bajkowego świata!

Zupełnie inną niż Monster High serią, aczkolwiek równie ciekawą i ekscytującą, są postacie Ever After High. Seria powstała w 2013 roku i zdobyła wiele fanek. Została ona poświęcona lalkom firmy Mattel, które przedstawiają postaci ze znanych wszystkim bajek.

W serialu przedstawiono losy potomków popularnych postaci bajkowych oraz baśniowych takich jak Królewna Śnieżka, Pinokio, Książę z Bajki, Roszpunka, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, a nawet Alicja z Krainy Czarów.

Dzięki ogromnej popularności serialu wzrosło zainteresowanie lalkami, które dziś są dostępne w wielu sklepach z zabawkami. Ich staranne wykonanie i wysoka jakość doceniania jest przez dzieci na całym świecie. Nie da się nie zauważyć radości, jaką wywołuje na twarzach maluchów zabawa tymi figurkami.

dziewczynka bawiąca się lalką ever after high