3 pomysły na prezent pod choinkę (0-3 lat)

04-12-2017

Jak co roku rodzice stają przed wyzwaniem podarowania swojemu dziecku prezentu z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Co zrobić, kiedy wena nas opuszcza i brakuje nam pomysłów na prezent?

Okazuje się, że wybór upominku dla dziecka w wieku do 3 lat wcale nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Sklepy z zabawkami oferują przeróżne rozwiązania dla niezdecydowanych rodziców. Nie zawsze jednak są to pomysły trafne i „na czasie”. Jakie prezenty będą królowały w tym roku? Na co warto zwrócić uwagę?

Oto 3 pomysły na trafiony prezent dla malucha w wieku do 3 lat:

1. Klocki Wader

Nie od dziś wiadomo, ze marka Wader tworzy jednej z najlepszych zabawek dla najmłodszych dzieci. Klocki niewątpliwie do nich należą. A jest ich całe mnóstwo! Atrakcyjne ze względu na swoje żywe kolory, bezpieczne dzięki odpowiedniej wielkości uniemożliwiającej połknięcie, przyjemne w zabawie z powodu starannego wykonania i precyzyjnego dopasowania.

kolorowe klocki wader

Klocki dla dzieci często okazują się być bardzo dobrym prezentem. Rozwijają wyobraźnię, pozwalając na rozwój kreatywności dziecka. Dzięki budowaniu rozmaitych konstrukcji nasze pociechy ćwiczą zdolności manualne i uczą się podstawowych praw fizyki. Klocki niewątpliwie będą hitem tegorocznych świąt!

2. Kredki do kąpielithomas kredki do kąpieli

Czyli absolutna nowość na rynku zabawkowym! Okazuje się, że kreatywność dziecka oraz jego zdolności artystyczne możemy rozwijać teraz również w bardziej specyficzny sposób. Kredki i inne zabawki do kąpieli to pomysł niecodzienny i bardzo oryginalny.

Dzięki takiemu prezentowi kąpiele mogą stać się przyjemne i pełne zabawy. Kredki tego typu służą do rysowania dzieł sztuki na… wanience! Ich profesjonalnie opracowana formuła i pomysłowy design sprawiają, że są łatwe w użyciu i przynoszą wiele radości. Warto zastanowić się nad tym niezwykłym pomysłem.

3. Zabawkowy smartphone

Kto powiedział, że dwulatek nie może iść z duchem czasu i wejść do świata nowoczesnych technologii? Dzięki zabawkowym telefonom stało się to możliwe.

Ile razy nasza pociecha chciała pobawić się naszym smartphonem, lecz nie wyrażaliśmy na to zgody, bojąc się, że zostanie on zniszczony? Musieliśmy wtedy odmawiać i powodować smutek i grymasy. Czas z tym skończyć. Dzięki Smartfonowi dla malucha od Fisher Price z melodyjkami i innymi atrakcjami nasz maluch może poczuć się jak jego starsze rodzeństwo.

dziecko ze smartfonem fisher price