Lego Technic Volvo EW160E 42053

  • Dodaj recenzję:
  • 5702015592055
  • Producent: Lego
  • Kod producenta: 42053
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 420,00 zł
  • Niedostępny
Zapoznaj się z najnowszymi rozwiązaniami na przykładzie wiernej repliki koparki kołowej Volvo EW160E z zestawu LEGO® Technic. Ten szczegółowy model powstał we współpracy z firmą Volvo Construction Equipment. Zapewnia pełen realizm oraz satysfakcję z budowy i zabawy. Wyposażony jest w zaawansowany układ pneumatyczny, który napędza rozsuwane ramię i łyżkę roboczą. Wśród cech i funkcji sterowanych ręcznie znajdują się szczegółowo oddana kabina z regulacją wysokości, fotelem, podłokietnikami, osłoną przeciwsłoneczną i regulowanymi lusterkami, obracana nadbudówka, sterowana z tyłu przednia oś skrętna, działający przedni lemiesz i rozsuwane podpory. • Rozbuduj model o zestaw napędowy Power Functions 8293 (dostępny osobno), aby uzyskać napęd wysięgnika i działające światła robocze. Ten model typu „2 w 1” można przebudować na niewielką ładowarkę Volvo L30G.
Model ma rozsuwane ramię i działającą łyżkę, napędzane przez zaawansowany układ pneumatyczny. Dodatkowo posiada szereg funkcji obsługiwanych ręcznie, na przykład kabinę z regulacją wysokości, obracaną nadbudówkę, sterowaną z tyłu oś skrętną, działający lemiesz i rozkładane podpory.
Kabina ma starannie oddane wnętrze z fotelem, podłokietnikami, osłoną przeciwsłoneczną regulowanymi lusterkami.
Model utrzymany w realistycznej, czarno-żółtej kolorystyce.
Pneumatycznie sterowane ramię możesię wydłużać, unosić i opuszczać.
Pneumatycznie sterowana łyżka otwiera się i zamyka.
Kabina unosi się bardzo wysoko!
Nadbudówka może się obracać w zakresie 347°
Przedni lemiesz można podnieść i opuścić.
Rozłóż i zablokuj podpory, opuść lemiesz i unieś całą maszynę do góry!
Model można rozbudować o zestaw napędowy LEGO® Power Functions 8293 (dostępny osobno), aby uzyskać napęd wysięgnika i działające światła robocze.
Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.
Zestaw zawiera ponad 1 100 klocków.
Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 10 do 16 lat.
Model typu 2 w 1: można go przebudować na Volvo L30G.
Wymiary Volvo EW160E ze złożonym ramieniem i podporami: ok. 17 cm wysokości, 25 cm długości i 12 cm szerokości, a po rozłożeniu tych elementów ok. 29 cm wysokości, 47 cm długości i 18 cm szerokości.
Wymiary Volvo L30G: ok. 17 cm wysokości, 34 cm długości i 13 cm szerokości.