Lego City - Super wakacyjna zabawa z klockami!

19-04-2018

Każdy maluch ma w swoim życiu czas, kiedy po prostu szaleje za klockami Lego. Tak było z nami, tak też jest z naszymi pociechami. Różnica polega na tym, że w dzisiejszych czasach możliwości i przeróżnych zestawów jest znacznie więcej. Dziś pokażemy Wam najlepsze propozycje tego sezonu!

Z zabawkami często jest jak z ubraniami. Jedne trendy przychodzą, drugie odchodzą, a jeszcze inne powracają. Klocki Lego jednak są ponadczasowe, a ich producenci udowadniają to każdą kolejną linią kultowych zabawek. Tym razem skupimy się na serii Lego City, która składa się z zestawów powiązanych z miastem i życiem w nim. W kolorowych pudełkach znajdziemy zarówno posterunki policyjne, remizy strażackie, plażę wraz z plażowiczami, plac budowy, ciężkie maszyny transportowe i rolnicze, pociągi, stacje paliw i wiele więcej!

Poświęćmy jednak trochę miejsca dwóm wyróżniającym się zestawom: Lego City Zabawa na Plaży i Lego City Pickup z Przyczepą! Jako że lato da się już czuć w powietrzu, nic nie zaszkodzi, żeby pobawić się tymi wakacyjnymi zestawami!

1. Zabawa na plaży nigdy nie była taka fajna!

Mimo że do wakacji jeszcze ponad dwa miesiące, nasze szkraby mogą już ćwiczyć przed prawdziwym plażowaniem. Wystarczą ludziki, palmy, siatka do gry w siatkówkę, kajaki, stoiska z lodami oraz leżaki. Do tego zabawki do piasku, duża woda, piaszczysta plaża i… ratownik oczywiście! Z tak bogatym zestawem każdy maluch poczuje już oddech lata na swoich plecach.

Warto pobawić się z dzieckiem takim zestawem, jeśli tegoroczny wyjazd będzie jego pierwszym zetknięciem się z morzem. Poprzez zabawę możemy mu przecież pokazać, na czym polega plażowanie i jak trzeba się zachowywać na wakacjach nad wodą!

lego city zabawa na plaży opakowanie

2. Pickupem na biwak!

Kto z nas nie marzył nigdy, by któregoś pięknego lata przejechać pick-upem wraz z przyczepą kempingową połowy kraju albo i kontynentu? Zanim jednak takie przygodowe myśli zaczną zaprzątać głowy naszych pociech, pozwólmy im pobawić się w biwakowiczów.

Niech zapakują ludziki do samochodu, a po dojechaniu na miejsce rozbiją kemping. Wystarczy polana w lesie, grill, jedzenie i przyjaciele! W otwieranej z boku przyczepie kempingowej na pewno zmieszczą się wszyscy podróżnicy!

lego city pickup z przyczepą opakowanie